Aktualności przedszkola

28 lutego 2017 18:58 | Aktualności przedszkola

Święto z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu

Tegoroczne obchody z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyły się u nas z małym opóźnieniem, ale każda chwila jest dobra,żeby się spotkać w gronie rodzinnym. Przedszkolaki zaprosiły swoich gości do przedszkola w różnych terminach:

• 21 lutego – Średniaki,

• 22 lutego Maluchy i Zerówka.

Każda grupa zaprezentowała się w krótkim programie słowno-muzycznym oraz przygotowała dla babć i dziadków prezenty. Rodzice zaś ugościli nas słodkim poczęstunkiem, za co serdecznie dziękujemy.

Wyrazem uznania była zebrana darowizna pieniężna w kwocie 1500 zł, którą dziadkowie przekazali przedszkolakom na zakup pomocy dydaktycznych. Serdecznie dziękujemy, za wielki dar serca.