Aktualności przedszkola

19 marca 2017 14:11 | Aktualności przedszkola

Gala Mistrzów – podsumowanie wyników I Sączowskiego Turnieju Szachowego „Szach – mat”

Z ogromną radością powitaliśmy w dniu 15 marca 2017 r. w Przedszkolu naszych „Mistrzów Szachów”, którzy na Turnieju szachowym wywalczyli ogromne sukcesy.

14 marca 2017 r. w ZSP w Sączowie odbył się Gminny Turniej Szachowy, na który po zaciętych przedszkolnych eliminacjach zakwalifikowała się silna reprezentacja naszych przedszkolaków.

Do Turnieju zakwalifikowało się 5 zawodników z PP w Sączowie:

1. Marta Cabaj

2. Szymon Domański

3. Alex Janik

4. Paweł Kuwak

5. Mateusz Widera.

Nasi zawodnicy na Turnieju wywalczyli dla siebie i Przedszkola wysokie miejsca w ogólnej klasyfikacji turniejowej. Przedszkole w Sączowie zdobyło I miejsce w drużynowej klasyfikacji w kategorii przedszkola.

Indywidualnie zawodnicy z PP w Sączowie wywalczyli równie wysokie pozycje:

1. Alex Janik – II miejsce

2. Paweł Kuwak – III miejsce

3. Szymon Domański – wyróżnienie.

Najmłodszym zawodnikiem Turnieju był Alex Janik, zaś najlepszą zawodniczką spośród wszystkich dziewczynek była Marta Cabaj.