Aktualności przedszkola

22 marca 2017 19:45 | Aktualności przedszkola

Witaj Wiosenko!

Po długiej i mroźnej zimie nareszcie przychodzi upragniona Wiosna!

Przedszkolaki z wielką radością powitały nadejście zarówno tej astronomicznej jak i kalendarzowej Wiosny.

20 marca wspólnie z kolegami z młodszych klas szkolnych przywitały astronomiczną Wiosnę oglądając wiosenny program artystyczny.

Pierwszy dzień kalendarzowej Wiosny dzieci rozpoczęły od obejrzenia przedstawienia teatralnego Teatru Krak – Re z Krakowa pt.: „Jaś i Małgosia”. Później wspólnie wybrały się na WIOSENNY HEPPENING pod hasłem: „Budzimy Wiosnę”. Przedszkolaki przygotowały głośne „przebudzajki”, czyli ekologiczne instrumenty muzyczne z odpadów, które posiadały moc budzenia Wiosny. Z transparentem i magicznymi „przebudzajkami” przedszkolaki przeszły ulicami Sączowa robiąc dużo ekologicznego i pozytywnego hałasu, który miał obudzić Wiosnę, a napotkanych ludzi wprawiał w ogromne zdziwienie.

NIECH WIOSNA BĘDZIE Z NAMI!!.