Aktualności przedszkola

02 kwietnia 2017 18:49 | Aktualności przedszkola

Warsztaty świąteczne

Święta Wielkanocne już tuż, tuż. Jak co roku Dom Kultury w Sączowie ogłosił Konkurs na najładniejszą kartkę i pisankę Wielkanocną. Przedszkolaki z grupy „Zerówka” chętnie podjęły rzucone wezwanie i z wielkim zapałem przystąpiły do wykonywania prac konkursowych. W czwartek 30 marca br. odbyły się w grupie Warsztaty Świąteczne, podczas których dzieci wykonywały różne prace na konkurs, wykorzystując własne pomysły i stosując różne techniki. W tym roku przedszkolaki „postawiły” na kartki świąteczne.

W wyniku wytężonej pracy twórczej dzieci powstały piękne prace. Każde dziecko wykonało własną kartkę świąteczną na Konkurs.