Aktualności przedszkola

02 kwietnia 2017 19:44 | Aktualności przedszkola

Jak Wiosna…., to Wiosna!

Wraz z nadejściem upragnionej Wiosny pojawiły się pierwsze kwiaty, przyleciały ptaki z dalekich krajów i słoneczko coraz mocniej się do nas uśmiecha. Przedszkolaki z grupy „Zerówka” postanowiły jeszcze bardziej ubarwić i rozweselić świat na wiosnę. Wspólnie z panią sołtys Jadwigą Jakubowską zorganizowały już po raz drugi akcję sadzenia kwiatów na sączowskim skwerku przy zajeździe autobusowym. W piątek 31 marca br. dzieci wyposażone w rękawice robocze przystąpiły do pracy. Pani sołtys przywiozła piękne bratki i ziemię, a przedszkolaki sprawnie i bardzo profesjonalnie posadziły kwiaty w donicach. Od razu najważniejsze miejsce w Sączowie zrobiło się piękniejsze.

Ludzie przyglądali się nam bardzo ciekawie i chwalili za pracowitość i umiejętności ogrodnicze.

Podczas prac przedszkolaki przypominały sobie wiadomości o tym, co potrzeba roślinom do życia i jak zbudowana jest każda roślina.