Aktualności przedszkola

10 maja 2017 17:59 | Aktualności przedszkola

Finał Konkursu „WIEM CO TO ZDROWIE”

"WIEM CO TO ZDROWIE" to hasło gminnego konkursu plastycznego, organizowanego przez Przedszkole w Sączowie. Do Konkursu zgłosiły swoje prace dzieci z Przedszkoli w Rogoźniku, w Dobieszowicach i z Przedszkola ze Sączowa. Wszystkie nadesłane prace konkursowe były bardzo ciekawe pod względem plastycznym i zawierały treści kształcące postawę prozdrowotną oraz zdrowy styl życia i odżywiania się.

Finał konkursu odbył się w dniu 27 kwietnia o godz.10.00 w Przedszkolu w Sączowie. Dzieci wraz z opiekunami, którzy przesłali swoje prace, zostali zaproszeni do naszego przedszkola po odbiór dyplomów i nagród.

Konkursowe Jury postanowiło wyróżnić wszystkich autorów prac i nagrodzić za duży wkład pracy, pomysłowość i wiedzę prozdrowotną. W trakcie imprezy w Przedszkolu w Sączowie goście wraz z gospodarzami mieli przyjemność uczestniczyć w prezentacji multimedialnej pt. „Wiem co to zdrowie”, która to utrwaliła i usystematyzowała wiedzę dzieci o zdrowiu. Wszyscy wspólnie zintegrowaliśmy się przy rytmach skocznej piosenki oraz przy przepysznym zdrowym bufecie.