Aktualności przedszkola

18 listopada 2017 18:38 | Aktualności przedszkola

Konkurs Piosenki Patriotycznej

W tym roku, w Międzygminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Rogoźniku, nasze przedszkole reprezentowali Nadia i Janek z grupy „Zerówka”. Dzieci przygotowywały się w swojej grupie, utrwalając słowa ślicznej piosenki - „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Na konkurs pojechali z jak zwykle niezawodnymi rodzicami, którzy z dumą oglądali występ swoich artystów. Wszystkie koleżanki i koledzy w przedszkolu, mocno trzymali kciuki w czasie trwania konkursu. Nadia i Janek pięknie zaprezentowali się przed jury, w nagrodę otrzymując pamiątkowe statuetki. Jesteśmy dumni z naszych dzielnych przedszkolaków i gratulujemy udanego występu.