Aktualności przedszkola

22 grudnia 2017 20:40 | Aktualności przedszkola

Jasełka

Magiczny czas świąt w przedszkolu dzieciaki spędziły bardzo aktywnie. Wszystkie grupy przygotowały piękne wystroje swoich sal. Wszyscy również wzięliśmy udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury w Sączowie, na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową. Beatka z grupy Maluchy wspólnie z rodzicami przygotowała szopkę na konkurs do Dobieszowic, zajmując przy tym 2 miejsce- Gratulujemy! Maluchy zaprosiły również rodziców na zajęcia otwarte w formie warsztatów. Powstały tam piękne bombki choinkowe.

Średniaki i Zerówka zaprosili swoje rodziny na świąteczne spotkanie w przedszkolu. W tym roku dzieci zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności wystawiając Jasełka. Było wiele radości, wzruszeń i ogromna satysfakcja z udanych występów. Dzieciaki są wspaniałe, wszyscy jesteśmy z nich dumni. Życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt i niech te magiczne chwile trwają cały rok.