Aktualności przedszkola

17 maja 2018 20:43 | Aktualności przedszkola

Gminny Konkurs Plastyczny

14 maja w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Uśmiech na twarzy mam, bo o zdrowie dbam”. Prace konkursowe wpłynęły od przedszkolaków z Dobieszowic, Rogoźnika i oczywiście z Sączowa. Dzieci jak co roku wykonały piękne prace plastyczne w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-7 latki. Nagrodzone zostały te, które zdobyły najwięcej punktów przyznanych przez komisję konkursową. Uroczystość umilił występ „Pszczółek” - dziewczynek z grupy Zerówka, które zaprezentowały wszystkim układ taneczny do piosenki „Taniec Pszczółki Mai”. Pyszne zdrowe przekąski jak co roku przygotowały dla nas panie z kuchni – za które, bardzo dziękujemy.

W pierwszej kategorii wiekowej

I miejsce  -  Hania Ziębik z PP w Rogoźniku

II miejsce – Cezary Cebula z PP w Dobieszowicach

III miejsce – Beatka Dyszy z PP w Sączowie.

W grupie 5-7 latków

I miejsce – Alicja Rozmus z PP W Rogoźniku

II miejsce – Nikola Koc z PP w Dobieszowicach

III miejsce – Jakub Rabsztyn z PP w Dobieszowicach i Jan Niedbała z PP w Rogoźniku.

Wyróżnione zostały także następujące prace: Mateusza Olszewskiego z PP z Dobieszowic, Wiktorii Staszewskiej z PP z Rogoźnika oraz Kornelii Sokoły, Kacpra Tabisia i Alexa Janika z PP w Sączowie.

Dziękujemy RR z ZSP w Sączowie z ufundowanie nagród dla dzieci.