Aktualności przedszkola

01 czerwca 2018 13:07 | Aktualności przedszkola

Wycieczka integracyjna przedszkolaków z rodzicami

25 maja całe przedszkole wyruszyło na wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek do Ustronia. Z okazji Święta rodziny wszyscy razem miło spędziliśmy czas. Leśny Park Niespodzianek, stwarza przede wszystkim odwiedzającym możliwość obcowania z naturą. Na rozległym terenie parku,     na łonie przyrody żyjącej swoim rytmem można podziwiać, karmić, głaskać dziką zwierzynę. Podążając ścieżkami przyrodniczo-dydaktycznymi nie ominęliśmy głównych atrakcji parku: stacji ptaków drapieżnych i sowiarni, obsługiwanych przez wykwalifikowanych sokolników. Każdego zafascynowała dzikość przyrody  i oglądanie jej z bliska. Dużo radości sprawił dzieciom kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym, na który składa się plac zabaw, bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją.