Aktualności przedszkola

19 czerwca 2018 21:12 | Aktualności przedszkola

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Przedszkolu

W piątek 15 czerwca przedszkolaki uroczyście powitały wakacje. Na tą uroczystość zaprosiliśmy dużo gości – byli przedstawiciele naszych władz, rodzice oraz nauczyciele, pracownicy obsługi              i administracji. W pierwszej kolejności dziękowaliśmy rodzicom, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu przedszkola. Pani Barbara Zarodkiewicz- Czapla rozdała podziękowania i w kilku słowach podsumowała nasz rok w przedszkolu.
Grupa „Zerówka” we współpracy ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami przygotowała krótki program artystyczny, który był podsumowaniem lat spędzonych w przedszkolu. Były gorące podziękowania a także chwile wzruszeń. Po wręczeniu dyplomów oraz upominków od Rady Rodziców i pani intendentki, zaproszeni goście spotkali się w naszej stołówce na słodkim poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i życzymy słonecznych wakacji.