Aktualności przedszkola

22 grudnia 2011 21:56 | Aktualności przedszkola

Jasełka w wykonaniu przedszkolaków

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowaliśmy w szkole imprezę zamkniętą. W dniach 19-20 grudnia nasze dzieci z grupy maluchów i średniaków zaprezentowały się w góralskim kolędowaniu, natomiast starszaki wcieliły się w role - Świętej rodziny, aniołów, gwiazdeczek, pasterzy i mędrców. Rodzice zadbali o piękne stroje i poczęstunek dla gości. Starszaki zaprezentowały swój występ także w kościele św. Jakuba w Sączowie.  W rytmach kolęd i pastorałek znanego zespołu „Arka Noego” dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczno- sceniczne. Po artystycznych występach zaproszono rodziców na słodki poczęstunek. Ostatnim punktem programu było przedstawienie akcji i wolontariuszy WOŚP; ile jest w skarbonkach okaże się wkrótce. Wszystkim rodzicom i gościom serdecznie dziękujemy.