Aktualności przedszkola

07 marca 2012 15:05 | Aktualności przedszkola

„Spóźnione ale szczere życzenia z okazji Dnia Babaci i Dziadka”

W tym roku z powodu dużej absencji chorobowej dzieci, uroczystości Dnia Babci i Dziadka odbyły się w naszym przedszkolu  z miesięcznym opóźnieniem:

–        16 II 2012r. - grupa starszaków

–        20 II 2012r. - grupa średniaków

–        21 II 2012r. - grupa maluchów

Dzieci z poszczególnych grup wiekowych zaprezentowały zaproszonym gościom przygotowany program artystyczny. Starszaki przyjęły gości na ludowo, średniaki wcieliły się w role wychwalających swe wnuki babć a maluchy wykonały improwizację muzyczną na tekturowych skrzypkach, trąbkach i organkach. Dzieci wręczyły również Babciom i Dziadkom przygotowane na zajęciach plastycznych upominki. Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Rady Rodziców z poszczególnych grup wiekowych. Dziękujemy serdecznie rodzicom  za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tegorocznych uroczystości a Babciom i Dziadkom z złożona kwotę pieniężną w wysokości 980zł. przeznaczeniem na potrzeby dzieci. Zebraną kwotę pozostawiono do dyspozycji Rad Rodziców z poszczególnych grup wiekowych.