Aktualności przedszkola

15 listopada 2012 21:35 | Aktualności przedszkola

Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 12 listopada dzieci z grupy „maluchów” i „średniaków”, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola, zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków. Dzieci zaprosiły na tę ważną dla nich uroczystość  swoich starszych kolegów z grupy „0” i klasy I oraz panią dyrektor. Żeby stać się przedszkolakiem należało złożyć uroczyste przyrzeczenie stosowania się do „Kodeksu przedszkolaka” oraz zaprezentować swoje umiejętności recytowania, śpiewania i grania na scenie. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor. Dzieci  otrzymały dyplomy oraz zdrowe, bogate w witaminy prezenty od zaproszonych gości. Dla wszystkich dzieci przygotowano również niespodziankę w postaci spektaklu teatralnego „Jesienne przygody Kubusia Puszatka” wystawionego przez Teatr „Art-Re” z Krakowa.

Zapraszamy do obejrzenie filmów z uroczystości - film 1 lub film 2