Aktualności przedszkola

22 marca 2013 17:21 | Aktualności przedszkola

Powitanie wiosny w Przedszkolu

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na przyjście wiosny. Ta kalendarzowa, tradycyjnie przyszła do nas 21 dnia marca. W tym dniu przedszkolaki postanowiły ją przywitać. Najpierw wspólnie obejrzały wiosenne przedstawienie „Powitanie wiosny” w wykonaniu  uczniów klas I – II Szkoły Podstawowej. Zachęcone przez starszych kolegów w barwnym korowodzie udały się do przedszkolnego ogrodu. Korowód prowadziła Marzanna wykonana przez najmłodszą grupę przedszkolaków. W ogrodzie ku wielkiej radości i uciesze dzieciaków udało się pozbyć Marzanny. Papierowa kukła przy pomocy naszego pana Andrzeja  spłonęła! W ten sposób przedszkolna gromada pozbyła się uprzykrzonej zimy. Mamy nadzieję, że upragniona wiosna przyjdzie już niebawem!