Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku 2017/2018 - 30 kwietnia, 2 maja, 4 maja::W dniach rekolekcji nie odbywają się obowiązkowe zajęcia edukacyjne. Szkoła sprawuje opiekę nad uczniami, który będą tego potrzebowali.

Aktualności przedszkola

06 czerwca 2013 10:18 | Aktualności przedszkola

Dzień Matki w Przedszkolu

Dzień Matki to niezwykły dzień w roku przepełniony gorącymi uczuciami: miłością i wdzięcznością. Przedszkolaki uczciły święto swoich mam organizując dla nich uroczyste spotkania. Maluchy zaprosiły swoje mamy w poniedziałek 27 maja na godz. 13.00. W wierszach i piosenkach przekazały swoim drogim mamom gorące życzenia.  Wręczyły im prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez babcię Ani Musiał – p. Zdzisławę Gonkiewicz.

Średniaki obchodziły święto Matki we wtorek 28 maja o godz. 14.00. Przygotowały przedstawienie pt. „Wróżka kwiatów”. Po występach artystycznych zaprosiły swoich gości na poczęstunek.

Starszaki spotkały się ze swoimi mamami w środę 29 maja o godz. 17.00. Dla swoim mam przygotowały program artystyczny i wspólne zabawy. Potem dzieci i mamy wspólnie świętowały na plenerowej imprezie, której głównym punktem programu był poczęstunek z grilla.

Wszystkie imprezy przedszkolne były bardzo wzruszające

Przeczytano: 465 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry