Aktualności przedszkola

25 lutego 2014 11:25 | Aktualności przedszkola

Babciom i Dziadkom sto lat…

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia, ale w tym terminie wypadły w naszym województwie ferie. Nasi przedszkolacy nie mogli jednak pominąć, tak ważnego święta i uroczystości odbyły się, ale  z miesięcznym opóźnieniem.  Z wielkim zapałem  dzieci uczyły się wierszy, piosenek i tańców dla swojej kochanej babci i dziadziusia.

17 lutego na scenie zaprezentowały się „Maluchy”, które po raz pierwszy występowały dla Babci i Dziadka. Były piosenki, wzruszające wierszyki, „łabędzi” taniec oraz  koncert gitarowy.

19 lutego w progi przedszkola zawitali dziadkowie dzieci z grupy „0 II”. Dla nich wnuki przygotowały program artystyczny na ludowo. Na scenie dzieci zaprezentowały się w pięknych kolorowych strojach.

20 lutego w przedszkolu gościliśmy Babcie i Dziadków dzieci z grupy „0 I”. Dzieci na tę okazję, przygotowały przedstawienie pt. „O biednym wilku i przebiegłym Zielonym Kapturku”.  Rodzicom  bardzo dziękujemy za wykonanie kostiumów dla małych aktorów.

Wszyscy przybyli goście obdarzyli naszych małych artystów gromkimi brawami, a wnukowie „serduszkami - prezentami” przygotowanymi samodzielnie na zajęciach w przedszkolu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej >> Oglądaj